Zdravím,

Na zřícenině hradu Vikštejn (mapa zde) Vás letos poprvé čeká příběh ze sbírky příběhů MáloTrollských.
Povídky MáloTrollské jsou příběhy, které proběhly jak v letech minulých tak v době ne tak vzdálené. Doplňují děj a dávají blíže nahlédnout do událostí, které se staly.
V letošním ročníku se přesuneme do nedaleké vesničky poblíž Trollsburgu. Do vesničky, která sehrála důležitou roli v Trollsburském království a ne jednou korunované hlavě pořádně zatopila. Jmenuje se Daggerfall.

Toto místo bylo díky své jedinečnosti vybráno zlodějskou smetánkou k tajnému zasedání a osnování plánů ke svržení nepohodlného vedení. Loutkaři všech významných kanálů jsou na cestě a rozmýšlí za jaké nitky tahat, aby tento tajný puč dopadl co nejlépe pro ně a oni si mohli řádně nahrabat.
Je na čase vstávat a dát se do práce, ten kanál se sám nevykope...

Úvodem chci upozornit, že stránky se průběžně aktualizují a spousta věcí zde bude přibývat postupem času, ať už útržky z knihovny, výběr postav, které si můžete zahrát, atd. O aktualitách budeme informovat na facebookových stránkách.


A teď již k události samotné.
Čeká vás zajímavý a propracovaný příběh s velikým prostorem pro jeho manipulaci. Děj volně navazuje na události, které se ve městě Trollsburg již staly v minulých ročnících. Celý larp, letos nesoucí podnázev „Tajný puč“, se odehrává ve světě Aniriel a vesničce Daggerfall. Tento fantasy svět je posazen do dob elfů, trpaslíků, goblinů, ghartů a další havěti, kterou si jen dokážete představit. Fantazii se meze nekladou.

Co již teď mohu říci, je to, že na místě na Vás čeká hospůdka, nesoucí vlídný název
„U Šňupala“, a její neméně vlídná obsluha, jež Vám bude po celou dobu akce poskytovat možnost občerstvení. Opět bude možnost si přiobjednat jídlo, viz info. Objednání jídla je možné při registraci samotné.

Na místě jsou dva moderně vybavené záchody se skvěle měkkým toaletním papírem.

Přeneseme se nyní k ubytování. Dobové stany mohou být postaveny přímo na hradě a klasické iglu stany budou mít vyhrazený plac před hradem.

Kostýmy jsou ve vaší režii. (viz pravidla a rady k tvorbě postavy).S pozdravem Druid Nordsson a orgo tým